Jenni Morton-Humphreysová
Zdroj: Profimedia
Není krádež jako krádež

BIZÁR: Dívka ukradla prodejci kolo a lidé ji chválí! Na jejím místě byste udělali to samé

17. 7. 2017

Není krádež jako krádež. Asi by vás nenapadlo, že se někdy můžete dostat do situace, kdy někomu něco ukradnete a nebudete z toho mít vůbec špatný pocit. Právě naopak! Budete vědět, že v dané situaci to bylo to nejlepší řešení...

Jenni Morton-Humphreysové ukradl muž na ulici v centru anglického Bristolu ráno kolo. Jaké bylo její překvapení, když ho pár hodin poté objevila na fotografii na facebooku, píše Bristol Post.

Muž kolo na sociální síti nabízel k odkoupení. Jenni neváhala a s mužem si hned domluvila schůzku. Předstírala, že si jen udělá „testovací jízdu“, v tom okamžiku na to však šlápla a vší rychlostí zloději ujela.

Jenni tvrdí, že ji policisté na setkání se zlodějem odmítli doprovázet, a tak si našla vlastní cestu, jak své ukradené kolo dostat zpět. „Neotáčela jsem se, jestli mě pronásledují. Moje hlavní myšlenka byla, že jsem se bála, protože jsem vlastně nevěděla, kde jsem, kam jedu nebo jaká oblast to vůbec je, a tak jsem se bála, že se budu muset vrátit zpátky. Ale bylo to pak v pořádku, protože docela brzo jsem narazila na velký kruhový objezd a dokázala najít cestu zpátky do centra města,“ uvedla Jenni pro Bristol Post.

Jenni nakonec měla štěstí i v tom, že zloděj stihl před „prodejem“ udělat na kole pár drobných oprav, aby ho vylepšil. Na tento bizarní zážitek nicméně asi dlouho nezapomene.

Autor: niž

Diskuze