Gabriela Koukalová - 1
Zdroj: Profimedia
Otevřená zpověď

Biatlonistka Koukalová přitvrdila: Do detailu popsala svůj první sex! V patnácti to nebylo

13. 4. 2018

O nejlepší české biatlonistce Gabriele Koukalové (28) se poslední dny píše v souvislosti s anorexií a bulimií. Ve své nové knize se však velmi otevřeně rozepsala také o prvním sexuálním zážitku.

6 fotek
Kdo by to do krásné zrzavé biatlonistky řekl. Sotva Gabriela Koukalová přišla na trh s novou knihou s názvem Jiná Gabriela Koukalová, už se velmi intenzivně píše o obsahu jednotlivých kapitol této autobiografie. A že je to velmi zajímavé čtení!

Kapitola o tom, kde se sportovkyně doznala k deset let trvajícím problémům s příjmem potravy, je opravdu šokující. Stejně do detailu ale Gábina jde i co se týče sexu. Dokonce popsala i svůj úplně první sexuální zážitek. Jak to vypadalo, když česká biatlonistka přišla o panenství?

V patnácti, jak podle isport.blesk.cz přiznává, to nebylo. Gábina tehdy na sex spěchala, a tak nevydržela ani do pomyslné hranice patnácti let. Prvním její milencem byl o 12 let starší kamarád její sestry. „Vzal mě k sobě domů a tam se to stalo. Byl něžný, a i když ne žádný fešák, líbila se mi každá minuta,“ popisuje v knize své poprvé. Druhý hned na to ji hned čekal závod, a jak se sama domnívá, její poprvé přispěla k tehdejšímu vítězství. „Asi mi to moje poprvé prospělo. Nemohla jsem na to přestat myslet. Ne na něj, ale na TO,“ přiznala biatlonistka, jejíž otevřená zpověď půjde pravděpodobně díky těmto kapitolám dost na dračku.

První sex: Noční můra či scéna jak z romantického filmu
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Litovali jsme někdy, jak jsme přišli o panictví?

Autor: bin

Diskuze