Jennifer Blumin - 1
Zdroj: Instagram / Twitter
Tu už jen tak někdo nenajde

HROZNÉ: Bermudský trojúhelník má další oběť! Zmizela v něm známá královna večírků

17. 5. 2017

Legendu o bermudském trojúhelníku jistě znáte. Podle ní se v něm ztrácí dopravní prostředky a jejich pasažéry už nikdo nenajde. Tentokrát se v něm ztratila známá tvář luxusních večírků.

9 fotek
V bermudském trojúhelníku se ztratil další dopravní prostředek! Jednalo se o malé dvoumetrové letadlo s velice atraktivní posádkou. Letěla v něm totiž čtyřicetiletá Jennifer Bluminová, která je slavnou pořadatelkou VIP večírků, na které se dostanou jen členové smetánky. Dokonce je ředitelkou společnosti Skylight Group, která se pořádáním akcí zabývá.

Podle webového deníku Telegraph spolu s ní a pilotem jsou pohřešované i její dvě děti, které v letadle také letěly. Letadlo zmizelo v pondělí, a to jen pár kilometrů od Baham. Druhý den našli záchranáři trosky a olejové skvrny. Rodině Jennifer nezbývá než doufat, že se jedná o pozůstatky jiného letadla.

Záchranáři po zmizelé čtveřici nepřestávají pátrat „Stále hledáme a v pátrání budeme pokračovat přes noc i zítra,“ řekl mluvčí pobřežní stráže Ryan Kelly. Snad se pasažéry podaří najít a aspoň jeden příběh o bermudském trojúhelníku bude mít šťastný konec.

Autor: Beat

Diskuze