Tvoje tvář 5. díl - 41
Zdroj: TV Nova
Markéta z Ulice zazářila

Berenika Kohoutová je vítězkou 5. dílu! Janek Ledecký nazval její výkon nejsilnějším vystoupením celé Tváře

30. 9. 2017

Berenika Kohoutová (26) ukázala, že je nejen talentovanou herečkou, ale i zpěvačkou. Svým vystoupením všechny odrovnala. Nejvíce porotce Janka Ledeckého!

7 fotek
Berenika Kohoutová šla do pátého kola soutěže fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas s opravdu nelehkým úkolem. V minulém díle si vylosovala americkou zpěvačku Jennifer Hudson, která má neskutečný hlasový rozsah, což se projevuje i ve všech jejích písních. A tak bylo jasné, že to Berenika nebude mít snadné.

Tklivou a emotivní píseň And I Am Telling You I'm Not Going však zvládla zazpívat opravdu dokonale. Adéla Gondíková nazvala její výkon jako geniální, všichni v sále měli husí kůži. Nejvíce však vystoupení ocenil Janek Ledecký, kterého už jen tak něco nepřekvapí. Berenice se to ale povedlo. „Musím říct, že tohle bylo nejsilnější vystoupení téhle řady. Nebo spíš celé soutěže. A to říkám i přesto, že sedím tady!“ naroážel Janek na to, že v porotě byli další dva soutěžící z předchozí řady Aleš Háma a Adéla Gondíková. Ty ale tohle hodnocení vzali s humorem.

Berenika tak zásluhou svého vítězství získala od Nadace Nova šek v hodnotě 25 tisíc korun, který se rozhodla věnovat Nadačnímu fondu Vrba. Ten se stará o ovdovělé rodiny s dětmi, a tak peníze putují tam, kde jsou skutečně potřeba.

NA JEDNOTLIVÁ VYSTOUPENÍ 5. DÍLU SHOW TVOJE TVÁŘ SE PODÍVEJTE ZDE!

Autor: bin

Diskuze