Berenika Kohoutová - 1
Zdroj: Profimedia
Navždy v srdci i na lýtku

Berenika Kohoutová alias Denisa z Ordinace ukázala nové tetování. Nese smutný význam!

14. 3. 2018

Herečka Berenika Kohoutová (27) prožívá konečně šťastné období. Její nové tetování ale připomíná to méně šťastné. Co si nechala na těle udělat?

7 fotek
Krásná Berenika Kohoutová, kterou v současné době můžete v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 sledovat v roli Hrzánovy milenky Denisy Vlachové, není v tetování žádný nováček. Z minulosti už má dvě, a jak to tak bývá, přišlo na řadu i třetí. Většina lidí totiž nikdy nekončí u jednoho tetování. Je to jako závislost. A vypadá to, že této závislosti propadla i tato mladá herečka.

Berenika, která kromě nové role v Ordinaci také před časem vyhrála show Tvoje tvář má známý hlas, však nepatří k těm, kteří si bezmyšlenkovitě nechají vytetovat to, co se jim zrovna líbí. Její tetování mají hlubší význam. A to se týká i toho nejnovějšího, které si nechala udělat na pravém lýtku.

Ptáte se, co to znamená? „To jsem si nechala udělat na památku mojí babičky. Je tam napsané i její jméno Aňuta,“ prozradila herečka Super.cz. Jedná se tak o hezké gesto, které bude Berenice připomínat po zbytek života její milovanou babičku, která už bohužel není mezi námi.
 

Autor: bin

Diskuze