Reklama
Reklama
Iveta Bartošová v nemocnici
Zdroj: Prásk.tv
Hot News Chce zdrhnout...

Bartošová z Bohnic: Nechci tu být, doktoři mě přinutili výhružkami!

Aktualizováno 28.7. 2013 11:17

Ze svého pobytu v psychiatrické léčebně Iveta Bartošová (47) zrovna nadšená není. To samé platí o jejím partnerovi Josefovi Rychtářovi, který se ji snaží dostat jinam.

"Ivetu tady nenechám. Nechápu, jak si někdo mohl dovolit převézt člověka po operaci a ještě se stehy v břiše na psychiatrii. Kdyby se Ivetě tady něco stalo, tak za to ponesou následky. Ještě si ale budu stěžovat na celou Thomayerovou nemocnici," řekl Rychtář Sedmičce.

Pustil také nahrávku, na které promluvila sama pacientka Bartošová. Osočila doktora, že ji pod výhružkami donutil podepsat papír, že je v léčebně dobrovolně.

Podle Rychtáře leží Džambulka na pokoji velmi nevalné úrovně a chce ji, také kvůli nezhojeným jizvám, dostat jinam. "Ivetu si odvezu pryč. Nyní musím vymyslet kam. Nejlepší by bylo samozřejmě ji převézt do nemocnice, kde bude pod dohledem lékařů, kteří dohlédnou na to, že se jí rány po operaci zcela zahojí a poté bych vymyslel, kde by se léčila. Bylo mi zde řečeno, že ji můžeme v pondělí převézt na Bulovku, ale to ještě zvažuji," dodal Rychtář.

ZOUFALKA BARTOŠOVÁ: VÍME, proč nepřestane pít!
TEST: Nejsi závislá na alkoholu?
TROSKA BARTOŠOVÁ: Jak jí můžou pomoci v Bohnicích?
Alkohol škodí tvé dietě
Lady Gaga přibrala 15 kilo! Může za to alkohol
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Vadí nám, když piješ?
Co bude s Ivetou Bartošovou za deset let? Hádejte!

Autor: pet

Diskuze

Reklama
Reklama