Reklama
Reklama
Gwen, Jemima a Lily Slade - 2
Zdroj: Instagram
Dostaly vás?

HIT INTERNETU: Babička, matka a dcera vypadají úplně stejně! Najdete rozdíl?

Aktualizováno 3.3. 2016 17:29

Mají stejnou velikost oblečení, stejně dlouhé blonďaté vlasy a rády matou ostatní tím, že se oblékají naprosto identicky! Dokážete je seřadit od nejmladší po nejstarší?

7 fotek
Že jsou Gwen, Lily a Jemima z jedné rodiny, asi uhodne podle jejich vzhledu každý. Všichni si ale myslí, že jsou sestry. Přitom jejich příbuzenský vztah je trochu jiný – jedná se o babičku, matku a dceru. Nejstarší Gwen je 65 let, Jemimě 44 a Lily 16. Mezi babičkou a vnučkou je tak rozdíl skoro 50 let! Všechny tři pracují v kadeřnictví a otázku, zda jsou sestry, jim prý pokládá téměř každý.

Povedená trojka prý k sobě má velmi blízko a zatímco jiné teenagerky by se asi studem propadly, kdyby jejich matka nosila stejné oblečení jako ony, Lily je naopak pyšná, že se stejně obléká kromě její matky i její babička. Nejlepší kousky oblečení mezi sebou dokonce sdílejí (na což se můžete podívat v naší galerii) a poté se hádají, komu sluší nejvíc.

Gwen, Jemima i Lily tvrdí, že všude chodí spolu a navíc jsou nejlepší kamarádky, takže jedna druhé se může svěřit prakticky s čímkoliv! Jemima a Gwen se snaží vychovat Lily podle svého nejlepšího přesvědčení, což kromě otevřených hovorů o mužích a sexu zahrnuje i drahou kosmetiku a kadeřníka, aby jejich dcera vypadala dobře. Otázkou ale zůstává, kdo ji naučí si muže udržet, protože obě ženy jsou svobodné matky.

Autor: mkr

Diskuze

Reklama
Reklama