Jaroslava Obermaierová
Zdroj: Profimedia
Dramatické chvíle

AUTONEHODA Vilmy Nyklové: Jaroslava Obermaierová bourala na dálnici! Je v pořádku?

2. 9. 2017

Již minulý týden jela herečka Jaroslava Obermaierová na slavnostní vyhlášení Muže roku do Náchoda. Cestou ale měli na dálnici autonehodu! Nikomu se naštěstí nic nestalo.

6 fotek
Herečka a představitelka drbny Nyklové z Ulice Jaroslava Obermaierová byla minulý pátek na cestě do dalekého Náchoda. Tam se totiž ten večer konalo velkolepé finále soutěže Muže roku 2017. Jenže na dálnici se stala herečce velká nepříjemnost. Bourala!

Nehoda podle deníku Aha! vypadala hrozivě, avšak herečce se naštěstí nic nestalo. Odnesly to pouze plechy vozidla. Naštěstí i přes nepříjemnou situaci včas dorazila na slavnostní galavečer.

„Autíčko máme v opravně, celkem nešlo o nic vážného. Stalo se to naštěstí v koloně při pomalém popojíždění,“ prozradila deníku Aha! herečka. Náhradní auto prý bohužel nemá, protože je teď hodně bouraček, a tak v servisu nedostala náhradní vůz. V současné době je tak herečka bez auta, ale musí to zvládnout, jak sama dodala. Nejdůležitější ale je, že je zdravá a nic se jí nestalo! Auto se opraví.
 

Autor: bin

Diskuze