Zdroj: Prásk!
Peníze a dluhy

ASTRONOMICKÉ DLUHY: Vlaďka Erbová poslala na Řepku právníky! Tohle je trestný čin, tvrdí

18. 5. 2017

Několika milionové dluhy! Vypadá to, že ty nasekal bouřlivák Tomáš Řepka. A navíc už zase neplatí alimenty. Místo aby se věnoval svému synovi Markusovi, randí. To se nelíbí jeho expartnerce Vlaďce Erbové. A teď přišla řada na jejich bývalý dům v Černošicích u Prahy. Co se s tou luxusní chaloupkou momentálně děje?

Takhle živo bylo ještě nedávno u luxusního hnízdečka lásky modelky Vlaďky Erbové a fotbalisty Tomáše Řepky. Modelka teď žije se svým přítelem Radkem Gulašim a Řepka u své současné přítelkyně. Dům v Černošicích zeje prázdnotou.

Prázdná okna, neposekaná tráva a poslední harampádí. Dům za velké miliony momentálně najdete na realitkách. A zatímco před pěti lety byste za tu samou stavbu zaplatili čtyřicet milionů korun, dnes je cena „pouhých“ devětadvacet.

Pozemek o rozloze 1 500 m2 je napsán na firmu Vlaďky Erbové a v současné době je v exekuci. A to opět kvůli hříšníkovi Tomáši Řepkovi, který prý neplatí své závazky a ne a ne poslat jedinou korunu na svého syna. Dluh na alimentech se měl vyšplhat přes čtyři sta milionů korun.

Co to jen připomíná? Podobný problém měl Řepka už se svou první bývalou ženou Renatou. Ani té nepřispíval na děti a i ona to hnala k soudu. Vzhledem k jeho už nepříliš valné kariéře to může Řepkovu peněženku pěkně zabolet. Podívejte se na video!

Autor: niž

Diskuze