Dara Rolins a Rytmus
Zdroj: isifa.com
Šokující sbohem

Proč se Dara Rolins a Rytmus rozešli? Důvod vás překvapí!

Aktualizováno 9.9. 2014 11:57

Nejsledovanější pár česko-slovenského showbyznysu se rozešel. Ještě v srpnu společně trávili dovolenou, náhle však přišel konec. Dara Rolins a Rytmus si šli každý svou cestou. Slovenský raper dnes večer rozchod potvrdil.

6 fotek
Oficiálně spolu raper Patrik "Rytmus" Vrbovský a zpěvačka Dara Rolins chodili od října 2011. Byli jako dvě zamilované hrdličky a na naprostou většinu společenských akcí chodili spolu. Všichni jim jejich lásku záviděli.

Plánovali společnou budoucnost, hrdě ukazovali svůj rozestavěný dům... ale poté se něco zaseklo. Objevovali se spolu stále méně, nevídali se a před pár dny dokonce Rytmus odjel sám na dovolenou k moři do Barcelony. Právě on je podle slovenského tisku iniciátorem rozchodu slavného páru. Dara pro něj už prý nebyla na prvním místě a upřednostňoval práci, zatímco zpěvačka toužila po rodinném životě. Důvodem rozchodu také mohlo být jejich společné dítě. Dara po svém druhém potomkovi nesmírně touží, zatímco Rytmus má v životě jiné priority.

Na galerii fotek, když byli Dara a Rytmus ještě spolu šťastní, se podívejte zde.

Dara Rolins ani Rytmus nebrali dlouho telefony, ale nakonec se k prvnímu kroku odhodlal vždy přímočařejší Rytmus. "Ano, rozešli jsme se. Ale vyjádříme se k tomu až za dva dny," potvrdil Blesku smutnou novinku. A nepřímo potvrdila novinářům zprávu také manažerka zpěvačky Eva Skallová: "Teď nemůžu nic komentovat, zavolejte mi ve středu."

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Megahit HAPPY v podání Hlasu! Dara kroutí zadečkem, Lo demoluje auto!

Autor: pul

Diskuze