Anna Kadeřávková - 1
Zdroj: Profimedia
Jen kamarádi

Anna Kadeřávková už není v Americe sama! Přijel za ní zpěvák, kterého znáte z Tvojí tváře

1. 2. 2017

Oblíbená herečka ze seriálu Ulice odjela za velkou louži, aby zapracovala na svém vzdělání. Je to pro ni první samostatná cesta do zahraničí. Dlouho však sama nezůstala. Společnost jí už dělá krásný zpěvák. Nebude to jejímu příteli vadit?

8 fotek
Anna Kadeřávková (19) se má v Americe jako ryba ve vodě. Hned si našla nové kamarádky mezi místními studenty. Není ale nad staré známé. O tom ví moc dobře i sama herečka. Přijela za ní totiž vzácná návštěva. Tou není nikdo jiný, než bývalý účastník soutěže Tvoje tvář má známý hlas, zpěvák, model a herec Adam Mišík (19)!

Mladí herci by spolu tvořili krásný pár. Kdysi si spolu zahráli partnery i ve filmu. To ale nehrozí. Oba jsou šťastně zamilovaní do někoho jiného. Anička chodí s bývalým hereckým kolegou Johanem Mádrem (22) a Adam se zase během focení sexy snímků zadíval do modelky Diany Kratochvílové (17).

To nic nemění na tom, že je krásná blondýna z jeho příjezdu nadšená. Vesele se chlubí společnými snímky a na Instagramu! K jednomu z příspěvků dokonce napsala „To je prostě nejvíc, že můj nejlepší kámoš je taky v Los Angeles!,“. Jak se vám spolu Adam a Anička líbí? Slušelo by jim to?

Autor: Beat

Diskuze