Anna Kadeřávková
Zdroj: Instagram
Držíme palce!

Anna Kadeřávková prožívá těžké období! Kvůli tomuhle už přestala reagovat na sociálních sítích

Aktualizováno 18.4. 2016 13:54

Krásná herečka z Ulice Anna Kadeřávková (18) prožívá momentálně těžké životní období a odmlčela se dokonce i na sociálních sítích. Ještě před tím ale fanouškům vzkázala, co za tím stojí...

7 fotek
Mladá herečka Anna Kadeřávková neboli Rozina z Ulice si momentálně prochází tím, co zažívají skoro všichni v jejím věku. Zanedlouho ji totiž čeká maturita! Jí se ale situace ještě víc zkomplikovala. Nejen že je nervózní ze samotné závěrečné zkoušky, ale kvůli jejímu časovému vytížení jí dokonce hrozí, že se k maturitě nedostane. Nemá totiž ještě splněno vše, co je potřeba před maturitou mít.

"Moji nejmilejší příznivci! Podávám krátký hlášení, protože jsem si vědoma toho, jak v posledních dnech tápu ve sdílení toho všeho, co se kolem mě děje. A o to právě jde. Jsem v maturitním ročníku, a věci se mají tak, že se neskytlo pár problémů, který musím řešit, dohánět a ještě úspěšně zdolat. Není potřeba, abych se k tomu vyjadřovala nějak blíž... Zkrátka a dobře, každýmu někdy hoří pr*el, jak se říká, a tentokrát jsem to prostě já! Držte mi palce, ještě pár dní a snad to bude všechno úspěšně za mnou a já si budu moct zapsat termín maturit do diáře! Pac a pusu, vaše Anče! #zatnoutzubyabojovat,nejsmepřecežádnýlůzři!" napsala na sociální síť Anna.

A tak nezbývá nic jiného, než Aničce pořádně držet palce, aby to vše zvládla a k maturitě se dostala. A samozřejmě i tu úspěšně zdolala. Držíme palce!

Autor: niž

Diskuze