Zdroj: Prásk!
Přijímá energii

Anna K se objevila na Českém slavíkovi a promluvila o boji s rakovinou! Kdo jí dodává sílu?

1. 12. 2017

Anna K se nenechává zákeřnou nemocí, jakou je rakovina, nijak omezovat! I přesto že před dvěma měsíci prodělala operaci, kdy ji byl odstraněn nález, na slavnostním večeru předávání cen Českého slavíka se ukázala v plné parádě.

"Nemoc, i takhle vážná, neznamená, že vás vyřadí ze společnosti. Já jsem třeba nepřerušila svoji práci, já jsem nepřestal koncertovat. Jezdila jsem koncerty, snažím se zapojovat do každodenního života a dělat jako kdyby to nebylo. Já si myslím, že to je taková cesta za tím vítězstvím, tak to razím," řekla zpěvačka. Doprovodem jí byla její dlouholetá kamarádka - kadeřnice, která se už léta stará o její účes.

Anna K má za sebou dvě třetiny léčby! Zatímco v roce 2010 musela absolvovat neskutečných 35 ozařování, tentokrát musí zvládnout 22! Před ní je tedy ještě zhruba měsíc a půl boje, kdy musí docházet na ozařování do vinohradské nemocnice!


"Ještě mě čeká kus cesty v mojí léčbě, ale opravdu je to cesta jenom za světlem. Do konce roku ještě léčba potrvá a od příštího roku už budu myslet jenom na svý tři krásný velký koncerty. A na celý léto už mám plný diář a nepřestávám makat a hrát. Hudba je lék," řekla zpěvačka. Těžkou nemoc - rakovinu prsu, ale zvládá s humorem.

Od fanoušků přijímá neskutečnou energii! A společně s lidmi se stejným životním trápením se vzájemně podporují! "My si vzájemně dodáváme sílu s ostatními lidmi. A těch lidí je opravdu strašně moc, kteří jsou v podobné situaci a mnohdy i daleko těžší. Někteří jsou neuvěřitelní, kolik síly dokážou ještě rozdávat," dodala zpěvačka.

Autor: mk

Diskuze