Reklama
Reklama
Setkání se Sebastianem
Zdroj: Prásk!
Komu se splní sen?

ANKETA: Kdo se naživo setká se zpěvákem Sebastianem? To se dozvíte již ve čtvrtek v Prásku!

16. 2. 2017

Oblíbený zpěvák Sebastian právě pracuje se svojí partou na nových písničkách a připravuje se na nadcházející turné. Tři z vás, kteří s námi soutěžili, teď mají šanci strávit s ním nějakou tu chvilku! A kdo to bude? To se dozvíte už ve čtvrtek v Prásku!

Sebastian je nadějný zpěvák, kytarista i textař, který se narodil v Mnichově, ale pak se přestěhoval do Liberce. Jeho nejznámějším hitem je píseň Toulavá, díky které si zpěvák získal srdce spoustu fanynek.

S pořadem Prásk! jste mohli minulý týden soutěžit o to, kdo se s ním setká osobně a stráví s ním nějakou tu chvilku. Úkolem bylo uvést důvod, proč byste se se zpěvákem měli sejít právě vy. Děkujeme za všechny zaslané odpovědi, nicméně redakcí byly vybrány tyto tři. A právě vy jste mohli vybrat jednoho soutěžícího, který by se podle vás měl se Sebastianem setkat, protože si to nejvíc zaslouží. Anketa skončila v neděli.

A kdo postoupil do užšího výběru? Tady jsou:

Kristýna

Kristýně je 19 let a pochází z Brna. Má dvě sestry, které Sebastiana zbožňují úplně stejně jako ona. Bohužel Kristýnu a její sestry v životě moc štěstí nepotkalo. Když bylo její starší sestře 16 let, přišla krutá diagnóza. Lékaři zjistili, že trpí leukémií (rakovinou krve). Nakonec krutou nemoc porazila, ale bohužel má trvalé následky. S otcem se dívky příliš nevídají, žijí jen s matkou. Setkání se Sebastianem je jejich životním snem.

Maminka Radka

Radka má devítiletou dceru Klemetinu, která pořád a všude zpívá Sebastianovy písničky. I jí samotné se velmi líbí, proto by se s ní rády setkaly obě dvě. Radka chce především splnit přání malé Klementince.

Maminka Martina

Martina má 14letou dceru, pro kterou je Sebastian opravdovým idolem. Poslední dobou na ní ale neměla moc času, a tak chce dceři udělat radost a alespoň z části jí vše vynahradit tím, že pro ni získá setkání se Sebastianem.

Kdo by měl mít možnost se se Sebastianem setkat? Vítěze uvidíte již ve čtvrtek v pořadu Prásk!

Autor: bin

Diskuze

Reklama
Reklama