Dáda Patrasová, Anna Slováčková, Filip Papež, Felix Slováček
Zdroj: Instagram
Lež má krátké nohy

NEČEKANÉ: Anička Slováčková se přiklonila tentokrát na stranu otce! Co maminka Dáda provedla?

10. 1. 2018

Dáda Patrasová (61) všude tvrdila, že Felix (74) opět dal přednost milence před rodinou a na Vánoce se ani neukázal. Jenže jak se ukázalo, pravda je trochu někde jinde. Jejich dcera a herečka Anička Slováčková (22) vše uvedla na pravou míru!

5 fotek
Vánoce by měly být časem soudržnosti rodiny, obdobím, kdy by měli být lidé spolu. Konec konců ne nadarmo se Vánoce označují za svátky klidu a míru. V rodině Felixe Slováčka a Dagmar Patrasové se ale jen stěží dá mluvit o klidu a míru. Hvězdná rodina už dlouho žije ve „válečném stavu“, který se neustále vyostřuje. Jeden by řekl, že Vánoce jsou tím nejlepším časem na usmíření. Celá rodina se měla na Štědrý večer sejit u Aničky. Kdo ale na rodinnou sešlost nakonec vůbec nedorazil?

Dáda Patrasová tvrdí, že Felix opět upřednostnil svou milenku a místo rodinné oslavy se raději vydal za Lucii Gelemovou. Samotný Felix se ale vůči tomuto tvrzení ohradil! „Byl jsem připraven, že manželku uvidím, to se ale nestalo. Všichni jsme se sešli v podvečer u dcery Aničky, ona tam ale bez omluvy nedorazila,“ řekl v rozhovoru pro Blesk známý jazzman.

Jak to teda doopravdy bylo? Anička Slováčková nakonec vše uvedla na správnou míru! „Štědrý den jsem oslavila v rodinném kruhu, dorazil ke mně bratr s manželkou a přijel i táta. Společně jsme povečeřeli a vydali se každý svou cestou,“ prozradila Anička pro Blesk. „S mámou jsem se viděla až druhý den v divadle,“ prohlásila Slováčková upřímně.

Doposud vždy trávila Štědrý večer se svou rodinou, ovšem tentokrát si prý vůbec nebyla jistá, jak bude slavnostní den probíhat. Vzhledem k tomu, že její rodiče už spolu nežijí, mají nové partnery a jejich vzájemné vztahy nejsou zrovna ideální, do poslední chvíle nebylo jasné, jak Štědrý večer proběhne. Proto byla nadšená, když se rodiče shodli na společné oslavě. Proto Aničku obzvláště zklamalo, že to byla právě Dáda, kdo na rodinnou sešlost nedorazil. V celé aféře se totiž maminky vždy zastávala a o vztahu otce s Gelemovou mluvila vždy velmi negativně. Teď se ale konečně zastala i svého otce! Že by si uvědomila, že nic není černobílé?

Autor: Iri

Diskuze