Dagmar Patrasová, Felix Slováček a Anička Slováčková - 1
Zdroj: Profimedia
Milá slova

Hvězda Ordinace Anička Slováčková promluvila o matce Dádě Patrasové: Nemůžeme se srovnávat!

29. 9. 2017

Zpěvačku a herečku Aničku Slováčkovou (22) mohou v současné době diváci TV Nova vídat v Ordinaci v růžové zahradě 2 jako potvoru Radku. Co má se svojí rolí společného? Kromě seriálu ale promluvila i o svých slavných rodičích...

8 fotek
Při příležitosti otevření nového klubu v centru Prahy, kam měly přístup zejména představitelky světlé hřívy, se Prásku.tv podařilo potkat půvabnou Aničku Slováčkovou. A nás zajímalo, co měla kdy nejbláznivějšího na hlavě? „Duhu. Modrá, fialová, zelená, červenorůžová, fialová. Miluji experimentovat s barvama." Měla snad všechny barvy, i fialovou, z které byla její kadeřnice na nervy, ale v černé ji neuvidíte. „Nešla bych do černa, protože moje maminka je černovlasá a nechci moc, aby mě srovnávali s takovým sexsymbolem jako máma a jsem taky na ní hodně bílá. Maminka byla krásná, je pořád a její kráse se jen tak nikdo nevyrovná," chválila sympatická blondýnka svou matku, zpěvačku a herečku Dagmar Patrasovou. Sama Anička si však sama jako sexsymbol nepřipadá, protože prý slyší na sebe negativní věci.

A jak moc jí vadí případné srovnávání s maminkou? „Sice jsme každý jiný člověk, ale prý máme nějakou podobu. Já si myslím, že jsem celý táta, ale až poslední dobou na nějakých fotkách vidím trošku tu mámu, úsměv, pohled... Jinak jsem jedině ráda, protože ona je nádherná. A i s připomínkami na svou postavu je už nad věcí. Já se snažím mít ráda taková jaká jsem a už si z toho nedělám hlavu jako dřív. Pár věcí mám na sobě ráda a spoustu ne, jako každá jiná holka. Bráchovi taky někdy říkám, pojďme si zacvičit, protože máme stejnou strukturu těla. Ale on je krásnej takovej jakej je a já ho takhle beru. Takže nikdy nikoho nesoudím podle vzhledu, dřív než ho poznám," svěřila se.

Letos v srpnu také nastoupila do oblíbeného seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, kde hraje sestřičku Radku. A jak sama popsala stručně a výstižně svoji roli? „Je to sv*ně," řekla herečka bez zbytečných servítek. A jak se křehké blondýnce hraje? „Obecně se hrajou tyhle role lépe, ale těším se až nebude taková sv*ně. Je rázná, loktařka, ale doufám, že ukáže i svou světlou stránku. Myslím, že je uvnitř hodná." A je něco co mají společného? „Tak určitě si jdeme za svým, Radka však tou špatnou cestou. Bojujeme za svojí věc, za to, co chceme, ale nechodím přes mrtvoly. Nesnažím se nikomu ublížit," dodala půvabná blondýnka.


 

Autor: ham

Diskuze