Anna Slováčková
Zdroj: TV Nova
Radka neví

Anička Slováčková otevřeně o Ordinaci: O čem nemá vůbec ponětí? Vyjádřením překvapila!

10. 11. 2017

Sympatická Anička Slováčková (22) hraje v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 protivnou sestru Radku. Jak se s ní mladá herečka ztotožňuje? A co ví o dalším dění v seriálu?

9 fotek
Anička Slováčková moc velké herecké zkušenosti před kamerou neměla. Až nyní se jí naskytla příležitost, zahrát i v seriálu TV Nova Ordinace v růžové zahradě 2. Hraje zde zdravotní sestřičku Radku, která není zrovna dvakrát milá na ostatní. Především k vrchní sestře má velkou averzi. Zůstane její postava stále taková?

„Já to popravdě vůbec nevím. Pořád se mě na to všichni ptají, ale já absolutně netuším, jakým směrem se ona bude ubírat a co tam bude dělat. Doufám, že nezůstane furt takováhle. Doufám, že se to ošklivé káčátko změní v tu labuť, co se týče charakteru. Ale zatím nemám tušení,“ říká Anička, která se se svou rolí vůbec neztotožňuje.

„Já si vůbec nemyslím, že bych byla takováhle mrcha. Je pravda, že jsem někdy protivná a někdy dost cholerická, ale nejsem zlá, že bych se někomu snažila velet a takhle,“ prozrazuje o sobě mladá herečka. Protivná sestřička se jí prý ale hraje dobře. „Ale protiklady se vždycky hrají dobře,“ dodává.

Autor: mk

Diskuze