Anna Slováčková
Zdroj: TV Nova
Nová blonďatá posila

Anička Slováčková nastupuje do Ordinace! Co na milostné scény řekne její přítel?

12. 9. 2017

A co vám řekli rodiče (Dagmar Patrasová a Felix Slováček – pozn.) na to, že budete hvězdou seriálu? Radíte se o tom, jak hrát, s maminkou?

Naši byli určitě rádi, ale oni naše úspěchy moc nekomentují. Hrdost nedávají moc najevo. To si pak v jejich rozhovorech spíš přečtu, že jsou pyšní, ale do očí nám to neříkají, moc nás nechválí. S maminkou se o herectví nechci bavit. To by byla debata na čtyři hodiny a já si na to chci přicházet sama a rady dostávat tady od kolegů a režisérů. Mamka u toho není, neví, jak to tu chodí, a já jí nechci ukazovat scénáře, aby byla překvapená, co bude v televizi. Mamka se na Ordinaci dívá pravidelně, ta se bude dívat určitě i dál, a taťka se taky určitě podívá.

Co děláte s volným časem?

Když nepracuju, ráda vařím. Miluju vaření a pečení. Baví mě starat se o domácnost. Jsem taková kuchtička a mám sen mít malou farmu. Baví mě hrát na klavír, tancovat, učila jsem tanec děti, to mě hrozně bavilo, teď už na to bohužel nemám vůbec čas. Baví mě číst si hezké knížky i psát knížky. Baví mě koukat na dobré filmy, na Harryho Pottera a Pána Prstenů, baví mě jezdit na chalupu, miluju procházky. Je toho spoustu, ale volného času málo.

1 2
3
Autor: niž

Diskuze