Anička Slováčková a její rodiče
Zdroj: TV Nova/Profimedia
Ta se má

Anička Slováčková dostala od rodičů dárek za miliony! Jaký luxus jí Dáda s Felixem dopřáli?

23. 1. 2018

Hvězda Ordinace Anička Slováčková (22) pochází z významné rodiny. A tak není divu, že úspěšní rodiče si mohou dávat svým dětem dary, o kterým se mnohým ani nesní!

7 fotek
Talentovaná herečka a představitelka zákeřné sestřičky Radky ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 má opravdu štědré rodiče. Ač mezi Dagmar Patrasovou (61) a Felixem Slováčkem (74) panují stále napjaté vztahy, ke svým dětem se chovají naprosto ukázkově. Nejen, že se jim snaží věnovat svůj volný čas, kterého oba umělci příliš nemají, ale dokonce myslí i na budoucnost svých dětí.

Anička Slováčková totiž dostala od rodičů byt! A rozhodně se nejedná o žádný zapadlý kamrlík. Mladá herečka se může pyšnit bytem 3+kk na pražských Vinohradech, kde má rodina i spoustu let obrovskou vilu, a tak to bude mít do svého původního domova, co by kamenem dohodil. Vinohrady jsou už celkem lukrativní část Prahy, která leží hned vedle hlavního centra, a tak ceny bytů zde šplhají do astronomických výšin. Aničky byt měl stát kolem 7 milionů!

„Jsem tu spokojená. Mám výhled na půl Prahy – je to takový můj splněný sen,“ prozradila TV magazínu Blesk skromná Anička. Času tam ale moc netráví, protože je stejně jako její slavní rodiče časově velmi vytížená. Natáčení seriálu, hraní v muzikálech, to všechno jí brání užívat si pořádně nového bytu. A kterou místnost má nejraději? „Nejraději mám kuchyň vařím si a občas i peču,“ prozradila Anička, ve které se očividně nezapřou geny po Dádě. Ta je totiž svou skvělou kuchyní známá široko daleko!
 

Autor: bin

Diskuze