Anna Kadeřávková - 1
Zdroj: Instagram
Stane se...

Anička Kadeřávková ukázala obrovské bříško: Tohle je její miminko! FOTO

4. 1. 2018

Herečka Anna Kadeřávková (20) známá dříve ze seriálu Ulice jako Rózina Maléřová, odhalila to, na co si jen tak každý netroufne... Vidíte její bříško?

12 fotek
Anička Kadeřávková odletěla spolu s přítelem a hercem Johanem Mádrem (23) na dovolenou do exotické Dubaje. Kromě teplého počasí a koupání, si tam herečka evidentně užívá i dobrého jídla. Na Instagram přidala fotku, na které má nafouknuté břicho plné jídla.

Leckdo by si pomyslel, že je herečka těhotná. Její příznačný komentář, který se z angličtiny přeloží jako "Já a mé miminko z jídla", ale mluví za vše. Navíc tato fotka má úplně jiné, skryté poselství, které mladá blondýnka poslední dobou šíří sociálními sítěmi.

Anička se totiž začala kamarádit s Kristýnou, která je autorkou projekty ZaNormalniHolky. Ten se snaží dívkám ukazovat, že Instagram a sociální sítě zkreslují realitu a že honba za dokonalostí je dnes jakýmsi přežitkem, kterému v důsledku toho podléhá dnešní mladá, lehce zmanipulovatelná generace. "Fotka je pro vás a pro všechny krásky, který vypínaj instáč s tim, že nejsou dost dobrý a nikdy nebudou vypadat jako ty “holky z instagramu”. (Taky mam často takovej pocit, nejste v tom sami). Ta fotka je večer před tim, než jsme šli na pláž. Já. Napapkaná a spokojená!" napsala Anička na sociální síť komentář, kterým se ve spojení s "pupkatou" fotkou snaží zvednout dalším mladým dívkám sebevědomí, které leckomu tolik chybí. FOTO najdete v galerii!

NEPŘEHLÉDNĚTE:
7 zajímavostí, které o Anně Kadeřávkové možná nevíte

Anna Kadeřávková 10krát jinak: Sexy, svůdná i tajemná! HLASUJTE o její nejžhavější snímek

Autor: bin

Diskuze