Aneta Krejčíková - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
Krásný pár

Aneta Krejčíková ukázala, jak si užívá s přítelem na dovolené! To je tělo...

8. 1. 2018

Sotva začal rok 2018, vyrazila krásná herečka Aneta Krejčíková (26) spolu s přítelem Ondřejem Rančákem (33) na exotickou dovolenou. Při té příležitosti se tak zvláště dámy mohou podívat a seriálové Gábi tiše závidět...

8 fotek
Na přelomu nového roku se nejedna hvězda seriálu Ulice oddala cestovatelské vášni a vyrazila za hranice. Zatímco Patricie Solaříková si užila horského počasí, Jakub Štáfek cestuje po Keni a Aneta Krejčíková? Ta se jela spolu se snoubencem a fitness trenérem Ondřejem ohřát na Srí Lanku, která je poslední roky velmi oblíbenou dovolenkovou destinací.

Představitelka seriálové Gábiny Pumrové je kráska sama o sobě, takže není nic divného, že má po svém boku i pohledného chlapa. Zamilovaný pár na Srí Lance kromě cestování navštívil i místní pláž, a tak se zvláště dámy mohou pokochat skvostným tělem Anetinýho přítele! Nutno uznat, že roky odřené ve fitku jsou na jeho postavě opravdu znát.

I sama herečka se ale tak trochu obnažila, když se na snímku ukázala bez make-upu. Při pohledu na její tvář si ale fanoušci všimli, že jí to sluší, i když je nenalíčená. Někdo dokonce komentoval, že bez šminek vypadá i lépe! Pánové tedy pro změnu mohou závidět Ondřejovi, že se nemusí ráno po probuzení bát podívat na svou přirozeně krásnou snoubenku.
 

ČTĚTE TAKÉ:

TIPUJTE! Kdo z Ulice na jaře zemře?

Gábina v úzkých kvůli Alešovi. Co jí provede?

Autor: bin

Diskuze