Andrea Kerestešová - 1
Zdroj: Instagram
Nádherná rodina

Andrea Růžičková ukázala první FOTKY syna! Zachytila velmi krásný okamžik

10. 11. 2017

Herečka Andrea Růžičková (33) září štěstím! Už v srpnu přivedla na svět své první dítě. Malého Tobiáška doteď ale pořádně světu neukázala. Tyhle snímky odhalují dosud nejvíce!

7 fotek
Andrea Růžičková známá jako doktorka Marika Lukáčová ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 se už bezmála čtvrt roku raduje z mateřských povinností. Své prvorozeného dítě Tobiáška si spolu s manželem Mikolášem naplno užívají, o fotky chlapečka se ale herečka dosud příliš chlubit nechtěla.

Není divu, jako známá osobnost se snaží si alespoň částečně chránit své soukromí. Fotky s miminkem na sociální sítě tedy sice dává, nikde ale nebylo teď už tříměsíční dítě vidět celé. Až nyní!

Sama herečka zdokumentovala, jak vypadá skutečná láska mezi otcem a synem, na kterém její manžel Mikoláš spokojeně leží na sedačce a na hrudi mu stejně spokojeně oddychuje malý Tobiášek. Ke snímku napsala „Moji muži“. Není pochyb, že krásná Andrea zažívá jedno z nejkrásnějších období v životě a není pro ni nic tak vzácného jako je milující rodina. Přejeme hodně štěstí!
 

Autor: bin

Diskuze