Andrea Růžičková Kerestešová - 1
Zdroj: Profimedia
Snad budou v pořádku

Andrea Růžičková o potratu mimo Ordinaci: Má strach!

15. 6. 2017

Andrea Růžičková (32) brzy završí osmý měsíc těhotenství. Zatím vše probíhalo bez problémů, ale i tak se půvabná herečka nemůže zbavit obav. Čeho se děsí nejvíce?

6 fotek
Herečka Andrea Růžičková jenom kvete. V osmém měsíci těhotenství je víc sexy než kdy dřív. Je si toho sama vědoma a poslední trimestr si náležitě užívá „Už nikomu nemusím nic vysvětlovat. Cítím se velmi dobře a aktivně,“ svěřila se v rozhovoru pro nova.cz.

Na první pohled by se mohlo zdát, že je v jejím životě vše zalité sluncem. Opak je ale pravdou! Do porodu zbývá ještě měsíc a Andrea má obavy, aby se konec těhotenství nezkomplikoval. „Někdy přijde nějaká myšlenka, která souvisí s obavou, ale snažím se to hned potlačit, moc se těším. Každý nový člověk je zázrak,“ řekla.

Andrea tak potvrdila, že je přesný opak své seriálové role Mariky Lukáčové. Ta se v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 na příchod potomka rozhodně netěší a v jednom kuse vymýšlí způsoby, jak mateřství sabotovat. Naštěstí je to pro Andreu jen role a dítěte se už nemůže dočkat. Snad bude dál vše probíhat v pořádku a brzy se chmur nadobro zbaví.

Autor: Beat

Diskuze