Reklama
Reklama
Ordinace: Andrea Kerestešová coby doktorka Marika
Zdroj: Nova.cz
Je to dobrodruh

Andrea Růžičková prozradila, proč nemohla zůstat na vesnici! Dívíte se jí?

16. 3. 2017

Andrea Růžičková (32) je pro diváky televize Nova známá jako krásná lékařka Marika Lukáčová z Ordinace v růžové zahradě 2. Andrea žije dnes v Praze, ale ne vždy tomu tak bylo. Proč se holka ze slovenské vesnice přestěhovala do české metropole?

8 fotek
Andrea Růžičková (za svobodna Kerestešová) se proslavila rolí ve filmu Karla Janáka. Rafťáci pro tuto krásku byli tím pomyslným odrazovým můstkem, avšak málokdo tušil, kde se v Čechách tato slovenská kráska vzala. Andrea sice dnes bydlí v Praze na Královských Vinohradech a je šťastně vdaná za hudebníka Mikoláše Růžičku (37), jenže ne vždy tomu tak bylo.

Jak asi každý ví, Andrea je původem Slovenka, a tak z toho logicky vyplývá, že rodinu má tam. Do Čech se přestěhovala sama z malé obce Hlinné v údolí Slanských vrchů. Pro komerční přílohu Blesku uvedla: "Máme rodinný dům a dvě zahrady. V té první se chovala zvířata, pěstovala zelenina. V druhé části byl ovocný sad..."

Proč se tedy z vesnické idyly přestěhovala do rušného velkoměsta? "Život na vesnici mi přišel náročný, co se týče fyzické práce, starosti o hospodářství. Někdy mi vadila absence anonymity. V malé vesnici každý o každém všechno ví. Chvílemi tam byl život také pomalejší a možná mi tak připadal nudný... Potřebovala jsem zažít druhou stranu, jakési dobrodružství," uvedla pro Blesk na pravou míru krásná Andrea.

Autor: bin

Diskuze

Reklama
Reklama