Ordinace: Napadená Andrea
Zdroj: Nova.cz
Nic příjemného

ZNÁSILNĚNÍ V ORDINACI očima Andrey Růžičkové: Všechno mě bolelo!

16. 2. 2017

Prožila noční můru každé ženy! I když pouze před kamerou, z natáčení pokusu o znásilnění své postavy Mariky Lukáčové, které uvidíte už v dnešním díle Ordinace v růžové zahradě 2, si herečka Andrea Růžičková odnesla nejen nepříjemnou vzpomínku…

3 fotky
Aby usvědčila zákeřného primáře Leoše Máru (Robert Jašków) z braní drog, rozhodne se krásná lékařka Marika použít ženské zbraně. To se jí ale dnes večer stane osudným. Maričiny svůdné šaty, laškovné pohledy a Márův vztek vykonají své. Primář nad sebou ztratí kontrolu a ukáže, jak brutální dokáže být.

Natáčení scény se herečce Andree Růžičkové bolestně připomínalo ještě dlouho potom. „Po téhle scéně jsem měla svalovici. I když byl Robert velmi ohleduplný a po každém záběru se ujišťoval, jestli mě nezmáčkl moc, tím, jak jsem se bránila, jsem používala zřejmě jiné svaly, než jsem zvyklá, a potom mě všechno bolelo,” přiznává půvabná herečka s tím, že tohle natáčení nebude patřit k těm, na které by vzpomínala s úsměvem. “Nebylo to příjemné. I když jsme byli na každém pohybu domluvení a samozřejmě jsem věděla, že to není skutečné a soustředila jsem se na to, abych to dobře zahrála, mi z toho nebylo vůbec dobře,” vzpomíná na nepříjemné natáčení herečka.

Podaří se Márovi Mariku zostudit a připravit ji tak trauma na zbytek života? Sledujte dnes ve 20:20 na Nově!

 

Autor: bin

Diskuze