Andrea Kerestešová - 1
Zdroj: Instagram
Snad to pomůže

Andrea Růžičková má po porodu vážný tělesný problém: Skončila v rukou odborníka! FOTO

3. 11. 2017

Herečka Andrea Růžičková (33) je už přes dva měsíce šťastnou maminkou. Jedna věc ji ale po porodu trápí! Někteří s tím chodí na plastiku, což ale Andrea nechce, a tak se svěřila do rukou jiného odborníka.

7 fotek
Andrea Růžičková alias doktorka Marika Lukáčová z Ordinace v růžové zahradě 2 si užívá mateřské povinnosti plými doušky. Synovi Tobiáškovi věnuje téměř veškerý svůj čas a snaží se mu být milující matkou. Jenže i na krásné Andree si porod vybral svou daň. Herečka trpí diastázou.

„Je na čase vrátit břicho do původní pozice. V průběhu těhotenství se objevila diastáza (rozestup břišních svalů), a tak nějak mám pořád díru mezi svalama. Chce to odborníka, proto necvičím sama ale pod dohledem! Děkuju za citlivý přístup,“ napsala na sociální síť herečka komentář k fotce, na níž je se svým novým osobním trenérem. Tak snad cvičení pomůže a krásná Andrea bude zase brzy ve formě, jaké si přeje!

Diastáza je rozestup přímých břišních svalů, což se často stává ženám právě v těhotenství, kdy plod natolik tlačí na břišní stěnu, že se svaly rozestoupí. Za normálních okolností se však několik týdnů po porodu vrátí zase zpátky. Někdy se tak ale nestane, a pak jsou různé způsoby, jak lze problém řešit. V krajním případě to jde i operativně. To ale krásná Andrea nechce. „Na plastiku nepůjdu, protože bych ráda další dítko, když Bůh dá,“ přiznala herečka na svém profilu, že jedním dítětem to u nich doma nekončí.
 

Autor: bin

Diskuze