Reklama
Reklama
Dívka České Republiky - 1
Zdroj: Divka Ceske republiky
Vadí jí to?

DOKONALÁ, NEBO NE? Andreu Růžičkovou kritizuje manžel! Co jí říká?

2. 3. 2017

Andreu Růžičkovou diváci vídají každý týden v Ordinaci v růžové zahradě 2, kde hraje doktorku Mariku. Když však herečka sundá lékařský mundur, ráda užívá pohodlné oblečení, které podtrhuje její osobnost. A které kousky u ní najdeme v šatníku? A nechá si do toho mluvit od manžela? Na to se jí zeptal Prásk.tv.

33 fotek
Jaro klepe pomalu na dveře a to je čas, kdy je třeba vyměnit teplé a neforemné zimní oblečení za lehké a barevné hadříky. Mnoho žen se na toto období doslova těší... Hlavně až si budou moct v obchodních centrech nebo buticích pořídit něco konečně šik.

A jaká móda nás na jaro čeká? Na to se šel Prásk.tv podívat do jednoho útulného ateliéru a showroomu na Vinohradech, který byl plný originálních kousků z hedvábí, kašmíru či italského mohéru. Tuto akci si nenechalo ujít několik populárních žen, například Andrea Růžičková, Lenka Vlasáková, nebo Anna Fialová.

My jsme se rozhodli vyzpovídat krásnou a usměvavou Andreu, jak ona to má s nakupováním: "Nakupuji ráda v malých obchůdcíh, kde mám klid a vládne pohoda. Naopak nesnáším velká obchodní centra, kde jsou davy, to beru jako za trest."  A ač je příznivkyní pohodlné módy jako jsou tenisky nebo tepláky, velkou slabost má také pro jednoduché šatičky, ve kterých je schopna prolítat celé jaro a léto.

Zeptali jsme se také, zda si nechá od svého muže Mikoláše Růžičky poradit nebo jak snáší případnou kritiku. " Úplně v pohodě. Jsem ráda, když mi řekne, že v tom vypadám blbě a nemám si to příště brát. My spolu konzultujeme všechno, ale ne proto, že musíme, ale proto, že nás to baví. I na ty nákupy vyrážíme a plánujeme je společně, protože každý zvlášť to nějak nezvládáme," svěřila se pro Prásk.tv Andrea. No, není to ideální pár?

Autor: ham

Diskuze

Reklama
Reklama