Dobrosrdečný policista
Zdroj: 41 action news
Policejní brutalita? Ani náhodou!

Bezdomovkyně kradla jídlo pro své děti. Policajt ji měl zatknout, udělal však něco neuvěřitelného!

Aktualizováno 14.7. 2015 15:39

Sarah Robinson je matkou šesti dětí a kvůli těžké životní situaci se ocitla na ulici. Když už pro ni byla situace neúnosná, uchýlila se ke krádeži. Policista, zavolaný na místo činu se ale zachoval jako chlap.

6 fotek
S přihlédnutím k tomu, co nešťastná vdova kradla, je policistova reakce docela pochopitelná, přesto však obdivuhodná. Robinsonová totiž vyrazila do Walmartu ukrást plenky, ubrousky, boty a jídlo pro své děti. Když ji však u krádeže zaměstnanci obchodního řetězce nachytali, okamžitě na ni zavolali policii.

Ve chvíli, kdy na místo činu dorazil strážník Mark Engravalle a dozvěděl se, co ženu k takovému chování vedlo, ukázalo se, že má obrovské srdce. Nejenže ženu odmítl zatknout, ale vyrazil do obchodu, aby Robinsonové její „nákup“ zaplatil. Když vyšel z obchodu ven, žena nemohla věřit svým očím.

Strážník Engravalle rodině předal několik párů bot, plenky i papírové ubrousky, které se matka šesti dětí snažila ukrást. „To, co udělala, je samozřejmě špatné, ale myslím, že má srdce na pravém místě. Prostě se chtěla postarat o své děti,“ uvedl policista.

Myslíte, že by se tohle mohlo stát i u nás?

Autor: tod

Diskuze