Alžběta Kolečkářová
Zdroj: YouTube.com
Dokonalé podání

Alžběta Kolečkářová z druhé řady Československé SuperStar září v klipu skupiny Reflexy

14. 3. 2018

Pop-rocková hudební skupina Reflexy připravuje megakoncerty. Na nichž nebude chybět mnoho hostů včetně Alžběty Kolečkářové, která se v druhém ročníku Československé Superstar umístila na 6. místě.

Pop-rocková hudební skupina Reflexy nelení. Po úspěšném loňském albu si připravila na rok 2018 pro fanoušky tři výroční megakoncerty. Oslavy 25. jubilea proběhnou ve velkém stylu. Na speciální stage s velkoplošnou obrazovkou vystoupí vzácní hosté. Mezi ty hlavní patří legendární skupina Argema a slovenská folk-punk jednička Heľenine Oči. Ve vzpomínkovém bloku zazpívá Josef Gargulák (bratr původního tragicky zesnulého zpěváka Reflexů).

Chybět nebude ani Alžběta Kolečkářová, jejíž hlas Reflexy objevili díky populární pěvecké show. V druhém ročníku Československé SuperStar skončila na šestém místě a tentýž rok započala svou pěveckou kariéru a vydala první album "To cítím".

Alžběta s Reflexy zazářila v evidentním hitu "Proud mezi námi", který se stal díky milionovému zhlédnutí a neustále zvyšujícímu se zájmu veřejnosti aktuálně nejsledovanější písní skupiny. Nyní přes dva miliony zhlédnutí.

Reflexy slibují nejedno překvapení. Čtvrt století na scéně, jedenáct vydaných alb a okolo 3 000 odehraných vystoupení. "To přece musíme oslavit", uvedl zpěvák a kytarista Libor Plšek.

Autor: mk

Diskuze