Agáta Prachařová a Kryšpín
Zdroj: Instagram
Co si myslíte?

Agáta Prachařová ukázala FOTKY svých dětí. Spousta lidí ji kvůli nim začala kritizovat! Podívejte se, proč

7. 12. 2017

Agáta Prachařová čas od času světu ukáže fotky, z kterých nejsou někteří lidé moc nadšeni a mají na ně svůj názor. Samozřejmě často opačný, než Agáta. Zejména některé matky. Teď to podle nich s fotkami svých dětí zase trochu přepískla.

23 fotek
Před pár dny do mnoha českých domácností dorazil Mikuláš se svou partou, aby děti obdaroval dárky. Ty zlobivější dostali uhlí nebo brambory. Mikuláš se nevyhnul ani domácnostem mnoha českých celebrit. Děti obdaroval i u Prachařů.

Stejně jako každý rok si nebesko-pekelnou partičku pozvala do domu Agáta, která má doma kromě malinké Mii také sedmiletého Kryšpína. Fotkami a videem se následně pochlubila i na sociálních sítích.

Její fotky nenechaly chladné velké množství uživatelů, kteří jí v komentářích nechali nehezké vzkazy. "No rozhodně fotky k velké diskuzi... Ať si to každý rodič v sobě rozhodně," napsal jeden z uživatelů. Další se přidává: "Pro mne na té fotce není humorného vůbec nic! Jinak já mám ve svém životě humoru dost! A honit si lajky na dítěti, které je evidentně strachy bez sebe, je podle mě ubohé."

Mnoho uživatelů se ale Agáty zastává a s "prudiči" se v komentářích dohadují. Jeden na obhajobu Agáty napsal: "Dneska je snad trestný dodržovat tradice. Na vesnici by jste s tím neuspěli. Ve městě chodí jenom trochu zmalovaný čert, kdežto na vesnici máji masky.Tyhle čerti jsou ještě v poho." Jiný uživatel zas napsal: "Nestačím se divit, jak jsou některé matky dramatický. "

Autor: mk

Diskuze