Agáta Prachařová - 1
Zdroj: Instagram
Otevřená zpověď

Agáta Prachařová otevřeně o svém těhotenství: Rodit chci zfetovaná!

21. 4. 2017

Modelka Agáta Prachařová (31) očekává svého druhého potomka a není to pro ni vůbec příjemné období. Přiznala se, že si ho vůbec neužívá, vše ji štve a je podrážděná. Ale v zásadních věcech má jasno! Které to jsou?

8 fotek
Agáta Prachařová čeká své druhé dítě, a zdálo by se, že už bude nad věcí. Jenže podle jejích slov jí to dává zabrat víc než první dítě! Otevřeně o tom promluvila v magazínu o bydlení Lifestyle. Tam mimo jiné přiznala, že se necítí vůbec dobře. „Já si myslím, že těhotenství se nedá užívat, a ten kdo tvrdí, že si ho užívá, lže, protože to není nic skvělého. Jsem strašně unavená, podrážděná a vše mě štve.“

O co hůře snáší modelka své těhotenství, o to více má v důležitých věcech ohledně svého dítěte jasno. Jedno z nich je porod. Po zkušenostech s prvním porodem, který byl vyvolávaný, do žádných alternativních metod už nepůjde. „Vyvolávání bolelo, ale ty kontrakce nastoupily hned a měla jsem epidural. Bez epiduralu bych nerodila. Nerodila bych ani do vody, prostě budu rodit v nemocnici u normálního doktora a normálně zfetovaná,“ doplnila Agáta.

Stejně tak jméno pro svého potomka si chce vybrat sama, i když pohlaví zůstává utajeno. To vzbuzuje v její rodině dohady a hádky. „Na tohle téma jsou u nás v rodině hádky. Kryšpín si vybral nějaké, Jakub si vybral nějaké, já jsem vybrala nějaké a ani v jednom jsme se neshodli,“ upřesnila modelka a dodala: „Jsem ráda, že ten papír se jménem v porodnici odevzdává matka, takže já si to tam přeškrtám a dám si takové jméno, jaké budu chtít.“ Dá se však očekávat, že jméno bude opět více než originální.

Potvrzeno! Hanychová a Prachař skutečně spolu
Agáta Hanychová: OTĚHOTNĚLA JSEM NÁHODOU!

Autor: ham

Diskuze