Adriana Lima - 7
Zdroj: Instagram
Chudinka

Adriana Lima je nemocná! Slavná topmodelka poprvé ukázala, jak teď vypadá

Aktualizováno 4.2. 2016 15:04

Nemoci se nevyhýbají nikomu, ani slavným tvářím. Čtyřiatřicetiletá topmodelka Adriana Lima se svěřila svým fanouškům s nečekaným detailem ze svého soukromí.

6 fotek
„Toto není stížnost, pouze se s vámi chci podělit o něco málo z mého života,“ začíná její status na Instagramu, ve kterém píše, jak se jí často lidé vysmívají, že práce modelky je přeci neskutečně jednoduchá. „Dnes jsem pracovala 10 hodin, fotila jsem, měla jsem příšernou rýmu, neustále jsem kašlala a neskutečně mě bolela hlava. Ani to mi ale nezabránilo dělat, co miluju,“ píše ve statusu modelka. Po práci spěchala na letiště, aby stihla včas přijet za svými dvěma dcerami, které na ni čekaly v Miami.

Adriana Lima na svůj Instagram přidává spoustu fotek bez make upu nebo poté, co se zničila v posilovně. Stejně jako na těchto fotkách, i na té, kterou přidala po desetihodinové pracovní směně během chřipky, vypadá stále slušně. Internet navíc její „stížnost“ na těžký život modelky, přijal poměrně se smíchem – do práce musí s chřipkou chodit skoro každý, ale ne každý za to vydělává kolem osmi milionů dolarů ročně.

Exotickou brazilskou modelku si vyhlédli lovci talentů v jejích třinácti letech, když nakupovala v místním nákupním středisku. Její kariéru nastartovala výhra v soutěži Ford Supermodel Brazílie o dva roky později a nedlouho poté se objevila i v mezinárodním vydání Vogue. Nejvíce se však proslavila jako jeden z andílků Victoria´s secret.

Autor: mkr

Diskuze