Reklama
Reklama
Adele a Donald Trump - 9
Zdroj: Facebook/Instagram
Může opravdu vše?

Tohle Donald Trump přehnal. ZNEUŽIL MĚ! křičí do světa zhrzená britská hvězda

Aktualizováno 2.2. 2016 17:06

Zpěvačka Adele (27) se pořádně naštvala. A vlastně se ani není moc čemu divit, protože to, co předvedl americký miliardář Donald Trump, je prostě vrchol.

7 fotek
Republikánský prezidentský kandidát Donald Trump ukázal, že je nehorázně drzý. V rámci svých propagačních politických shromáždění totiž pouští písničky "Rolling In The Deep" a bondovku "Skyfall", které nazpívala slavná zpěvačka Adele.

Trump zřejmě vůbec neřeší jakékoli svolení interpretky, která takto naprosto nevědomky a nechtěně podporuje politickou stranu a prezidentského kandidáta. Ale i světový šoubyznys je tak trochu malý rybníček, a tak se o téhle nekalé praktice Adele dozvěděla. A její reakce?

Zpěvačku chování politika nehorázně pobouřilo, stejně tak jako její věrné fanoušky. "Přestaňte zneužívat moji hudbu pro vaši politickou propagaci," vzkázala britská umělkyně Trumpovi. To zpěvák Michael Stipe ze skupiny R.E.M. byl o dost ostřejší: "Jděte dop*dele! Jsem fakt smutný z toho, že získáváte pozornost naší hudbou a můj hlas figuruje ve vaší pitomé estrádní kampani."

Autor: lor

Diskuze

Reklama
Reklama