Reklama
Reklama
Adéla Gondíková - 1
Zdroj: Profimedia
Krásky

Adéla Gondíková vyvedla dceru do společnosti! Tohle že je malá Nela? Podoba maminky se nezapře!

16. 3. 2017

Adéla Gondíková (44) v současné době exceluje v show Tvoje tvář má známý hlas, která je pro ni, stejně jako pro ostatní soutěžící, velkým zápřahem. Když má ale volnou chvilku, věnuje se dceři. Nyní spolu byly viděny v kině a vy tak můžete posoudit, jak moc je herečce dcera Nela podobná.

7 fotek
Herečka Adéla Gondíková se v nové řadě fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas předvedla v plné parádě! A to hned v prvním díle, kdy její entrée bylo tak zdařilé, že se stala jako první vítězkou. První místo obhájila jako turecký zpěvák Tarkan s chytlavou peckou Kiss Kiss.

Náročné přípravy a tréninky v současné době berou herečce více než dost času. Do toho hraje pravidelně v divadla a když se to vše nasčítá, je poměrně obdivuhodné, že si najde ještě nějaký volný čas na dceru Nelinku. Z té je dnes dospívající slečna, která jistě mamince brzy přivede domů nějakého nápadníka. Navíc asi málokdo by jí asi hádal teprve dvanáct let! Vypadá na svůj věk poměrně vyspěle.

Tento dojem možná vzbuzuje fakt, že je Nela vysoká po Adéle. Podoba matky s dcerou se nezapře ani co se týče tváře. Úsměv má celý po ní! A kde jste je mohli potkat? Holky spolu byly viděny v kině, kam s sebou vzala Nela i kamarádku. Ta je naštěstí blondýnka a je tak nápadně nepodobná Adéle, že se o další utajované dceři naštěstí spekulovat nemusí. Jedna Nela přece stačí!

Adéla Gondíková má panickou hrůzu z Tvojí tváře! Proč se tak bojí?
GALERIE: Dcera Angeliny Jolie si zahraje s mámou ve filmu

Autor: bin

Diskuze

Reklama
Reklama