Adam Kukačka
Zdroj: TV Nova
Favorit Superstar na sobě začíná makat

Adam ze SuperStar exkluzivně o své váze: Nikdo mě nepřehlédne!

Témata / Adam Kukačka, SuperStar
Aktualizováno 25.3. 2013 11:27

V rozhovoru opravdu na tělo se finalista SuperStar Adam Kukačka rozpovídal o své váze, zdravotních problémech i strachu z kamer. Přiznal, že by si jeho tělo zasloužilo změnu, ale povahu prý měnit nebude.

„Občas to je problém i v životě. Když jsem šel do soutěže, lidé nehodnotili jen můj zpěv, ale často spíše mou postavu. Ale alespoň mě nikdo nepřehlédne,“ svěřuje Prásku své pocity nadaný zpěvák z Brna. Za jeho kila ale nemůže jen nedostatečný pohyb, ale i jeho problémy se štítnou žlázou. „Máme to v rodině, nechci to házet jen na zdravotní stav, ale mám sníženou funkčnost štítné žlázy,“ prozradil Adam.

O konkrétní váze nechce mluvit, přesto média uvádějí číslo 120 kg. „Každému člověku s mojí postavou o tom není příjemné mluvit. Řekl jsem tuto informaci známému a myslel, že to zůstane mezi námi. Jsem překvapený, že se to dostalo na veřejnost,“ smutně kroutí hlavou.

Adam Kukačka patří mezi horké favority soutěže. Velikou podporou mu je nejen rodina, která za ním přijela na první přímý přenos, ale i spolužáci z gymnázia. „Z vlastní iniciativy si spolužáci zařídili autobus do Prahy a přijeli mě podpořit. Strašně moc mě to potěšilo a vážím si toho,“ říká spokojeně. „Všichni mu budeme posílat hlasy, držíme mu palce, je neskutečně nadaný a přejeme mu, ať se mu daří,“ nechali se slyšet spolužáci.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Klára se chlubí novým tělem: Je o 40 kilo lehčí!

Adam si prostřednictvím Prásku vyzkoušel první hodinu cvičení. „Určitě v tom budu pokračovat, užil jsem si to. I jsme se protahovali, mám z toho dobrý pocit.“ Držíme palce, jen tak dál!
 

Autor: sas

Diskuze