Adam Mišík s přítelkyní
Zdroj: TV Nova
Myslí to s ní vážně?

Adam Mišík exkluzivně promluvil o vztahu s krásnou Dianou! „Když člověk s někým je, musí to tak brát..!“

12. 1. 2017

Adam Mišík (19) a Diana Kratochvílová (18) tvoří pár už více než rok. Jak ale vidí dívčí idol jejich vztah do budoucna? Myslí si že, je Diana ta pravá?

22 fotek
Adam rozhodně není člověk, který by se bál dávat najevo své city. A to ani na veřejnosti před zraky lidí. Když se tedy Adam zúčastnil slavnostního otevření exkluzivního butiku Paris Kusmi Tea, nebylo žádným překvapením, že doprovod mu dělá krásná Diana. „Ano. Jsem do Diany zamilovaný. Lásku k ní nepředstírám. Nehraju to.“ Nechal se slyšet. „Myslím si, že je to ta pravá. Jinak to přece ani nejde. Když člověk s někým je, musí to tak brát,“ otevřel se idol mladých dívek pro prask.tv.

Na ochutnávce nejvyhlášenějších čajů světa se spolu s Adamem sešla řada známých osobností. A všichni s nadšením koštovali. „Já miluju čaje. Moje máma mě vychovala na čajíčkách a na bylinkách. Takže já mám k čajům velmi blízký vztah,“ zhodnotil Adam Mišík čajovou akci a bylo znát, že si jí užívá.

Adama si spousta lidí zapamatovala hlavně díky pořadu Tvoje tvář má známý hlas, kde účinkoval v první řadě. A jak on sám na to celé vzpomíná? „Za nějaký čas bych šel do toho znova, protože to byla sice velká dřina, ale také obrovská legrace. Šel bych do toho ale s těmi samými lidmi. Na další řadu se určitě podívám, i když já už mám svoje odbyto.“

Autor: mic

Diskuze