Padesát odstínů temnoty - 13
Zdroj: Profimedia / instagram
Z toho roztajete...

PRVNÍ VÁŠNIVÁ LÍBAČKA z natáčení Padesáti odstínů temnoty! Takhle líbá pan Grey...

2. 3. 2016

Natáčení nového dílu erotického trháku Padesát odstínů temnoty už je v plném proudu. Na place točí obě hlavní hvězdy filmu a dokonce už došlo i na líbací scénu.

12 fotek
Fanoušci se už nemůžou dočkat premiéry erotického trháku Padesát odstínů temnoty, který je adaptací slavného knižního bestselleru autorky E. L. James. Před pár dny začalo natáčení v Kanadě, kde zpočátku točila pouze Dakota Johnson (26) alias Anastasia Steel.

Teď je na place i představitel temného a vzrušujícího pana Greye, herec Jamie Dornan (33). Společně s Dakotou už točí dokonce intimné scény, kterých bude v pokračování Padesát odstínů temnoty opravdu nepřeberné množství.

Oba herci byli zachyceni při natáčení líbací scény na ulici. Do polibku se hodně vžili a bylo vidět, že v jejich případě možná nepůjde až tak o herecký výkon. I mimo kameru se k sobě chovali velmi romanticky, objímali se a smáli. No uvidíme, co přinese temnota pana Greye... Ale na to si budou muset fanoušci počkat do února příštího roku, kdy nový díl vstoupí do kin.

Poznej 50 odstínů vášně!
Erotické scény V 50 odstínech šedi? "Rozhodně žádná romantika," svěřila se Dakota Johnson
Tip blogerky: Zažijte s partnerem vlastních 50 odstínů šedi!

Autor: lor

Diskuze