Nicole Davies - 3
Zdroj: Twitter
Tohle bylo vážně překvapení!

A BYLO PO PTÁKÁCH! Dívka objednala dárek pro matku. Neuvěříte, co přišlo s balíčkem!

1. 3. 2016

Mělo to být krásné narozeninové překvapení dcery pro svou mámu. Jenže u přepravní společnost zřejmě pracují pěkní troubové, protože zpackali, co mohli.

Hledání dárku může být někdy pořádně složité, a tak se Nicole Davis rozhodla, že dárek pro maminku k narozeninám objedná přes internet. Protože chtěla udržet objednávku v tajnosti, musela napsat k objednávce poznámku. Jinak by totiž hrozilo, že by balíček mohla převzít maminka a poznat, o co jde.

Dívka tedy uskutečnila objednávku s instrukcemi, jak balíček zamaskovat, aby nebylo zřejmé, co je uvnitř. Zdálo se, že všechno proběhlo v pořádku. Až do dne, kdy u dveří zazvonil poslíček a balíček předal do rukou Nicoliny matky. Na tohle byla dívka připravená, proto posílala i informace k tomu, jak balíček zabalit.

Jenže na vrchu krabice firma nechala nalepený právě onen vzkaz, který Nicole napsala jako poznámku k objednávce! "Tohle je narozeninové překvapení pro moji mámu. Žijeme společně, takže vás prosím, aby ten balíček nevypadal nějak nápadně," napsala dívka.

Když se to Nicole dozvěděla, myslela, že asi vybouchne. "Snažíte se překvapit mámu speciálním dárkem a oni vám vytisknou tu zku*venou poznámku přímo na krabici," okomentovala služby přepravní společnost Nicole na sociální síti. Takže překvapení se prostě nekonalo...

Tipy na dárky na poslední chvíli! To ještě zvládnete
Ty nejlepší tipy na dárek PRO NĚJ!
Jak nenaštvat muže nevhodným dárkem?

Autor: lor

Diskuze