Gwyneth Paltrow, Angelina Jolie a Justin Bieber
Zdroj: isifa.com
Hot News Souhlasíte?

TOP nenáviděných celebrit: Koho nesnášíte nejvíc?

Aktualizováno 18.4. 2013 21:59

Ne všechny hollywoodské hvězdy jsou milované. Některé lezou lidem dost na nervy. Podívejte se na ty, kteří se dostali do TOP 20 nenáviděných celebrit.

8 fotek

Na vrcholu nelichotivého žebříčku se usadila herečka Gwyneth Paltrow. Lidem otravuje život poučováním o tom, jak se správně a hlavně zdravě stravovat. Hned za ní se umístila herečka Kristen Stewart, která naštvala fanoušky Stmívání tím, že podvedla svého přítele, herce Roberta Pattinsona s ženatým režisérem Rupertem Sandersem.

Mezi dalšími skončila například i zpěvačka Jennifer Lopez. Její randění se zajíčkem, tanečníkem Casperem Smartem, kvůli němuž opustila manžela, herce Marca Anthonyho, asi moc lidem nevoní. Oblíbený není ani herec John Mayer, který nedávno opustil zpěvačku Katy Perry. Už podruhé.

Do TOP 20 nenáviděných celebrit se překvapivě dostal i zpěvák Justin Bieber. Fanynky už asi nebaví jeho opilecké excesy. Lidi už přestala zajímat i Kim Kardashian, která nedokázala nic jiného než se rozvést v rekordně krátkém čase a pak otěhotnět s raperem Kanyem Westem, a přesto se o ní pořád píše ve společenských magazínech a je jí plný internet.

ČTĚTE TAKÉ:

Těhotná Kim Kardashian ztrácí soudnost. Ta vypadá!
Kim Kardashian radí: velký zadek? Udělej z něj svou přednost
Známe hollywoodské hvězdy, které jsou pro muže nejméně sexy!

Podívejte se na klip Justina Biebera k písni Boyfriend:

Na dvacátém místě skončil zpěvák Chris Brown, kterému fanoušci ještě neodpustili to, že před třemi lety k nepoznání zmlátil zpěvačku Rihannu, s níž tenkrát chodil. Milovaná není ani Angelina Jolie. V nenávistné anketě zakotvila na patnáctém místě. Získat si sympatie jí nepomáhá ani to, že se extrémně věnuje charitě. Mít doma Brada Pitta je ale taky dobré, ne?

A tady máte přehledný žebříček:

20. Chris Brown
19. Jesse James
18. Taylor Swift
17. Shia LaBeouf
16. Lindsay Lohan
15. Angelina Jolie
14. Jay Leno
13. Ashton Kutcher
12. LeAnn Rimes
10 and 11. Kris Jenner and Kim Kardashian
9. Anne Hathaway
8. Justin Bieber
7. Madonna
6. Matt Lauer
5. Katherine Heigl
4. John Mayer
3. Jennifer Lopez
2. Kristen Stewart
1. Gwyneth Paltrow

Autor: mivr

Diskuze