Celebrity a práce
Zdroj: Isifa / Facebook
Hollywood hadr

7 celebrit, které měly potupnou práci, něž se staly slavnými: Byly to prodavačky, živé reklamy i masérky

15. 1. 2015

Říkáte si, že nemáte štěstí? Stále vám chybí peníze a nemáte štěstí v lásce? Vybrali jsme pro vás hned několik celebrit, které začínali stejně jako vy. A dnes jsou už totálně za vodou.

8 fotek

Jim Carrey. Hollywoodský komik, který teď dostává za své role miliony dolarů, byl opravdu chudý. Jim začínal ve stanu a karavanu. Herec toho docela dost procestoval, nevystudoval ani střední školu a s rodinou přespával na různých místech v Kanadě. Než byl slavný, pracoval jako domovník v továrně. Jim chtěl ale dokázat v životě víc. A to se mu naštěstí povedlo. Jako hlídače v továrně by ho byla škoda.

Madonna. Myslíte si, že Madonna byla už jako malá hvězda? Ani náhodou. Tahle sexbomba začínala jako prodavačka v Dunkin ' Donuts. Z prodavačky královna popu, to je docela slušné.

Gwen Stefani. Ani zpěvačka Gwen Stefani neutajila své první povolání. Gwen jste klidně mohli potkat jako prodavačku hamburgerů v Dairy Queen.

Brad Pitt. Aby se mohl stát opravdovým hercem, musel si na to vydělat. Na své herecké kurzy si vydělával prodáváním zmrzliny, hlídal na parkovišti a teď pozor - dokonce se převlékl za plyšové kuře a dělal živou reklamu. Hezounek to dlouho nevydržel a rozhodl se sbalit herečku Gwyneth Paltrow, která ho proslavila. Naštěstí se ukázalo, že tenhle blonďatý chlapec má opravdu talent.

Barack Obama. Co na to říct. I z naběrače zmrzliny se může stát americký prezident.

Rachel McAdams. Krásná herečka, která debutovala v romantickém filmu Zápisník jedné lásky, byla dříve pokladní v rychlém občerstvení. Páchla hamburgery a hranolky, ale i přesto všechno se stala úspěšnou hollywoodskou hvězdou.

Nicole Kidman. Bývalá manželka herce Toma Cruise začínala jako masérka. Sexy zrzka to nakonec dotáhla opravdu daleko. Dokonce byla oceněná Oscarem a získala svou hvězdu na hollywoodském chodníku slávy.

Autor: nn

Diskuze