Kendra Jackson - 1
Zdroj: facebook.com
Nečekané odhalení

5 let si myslela, že trpí alergickou rýmou. Pak se od lékaře dozvěděla šílenou diagnózu!

10. 5. 2018

Žena trpěla rýmou, na kterou jí nezabíraly žádné léky. Nakonec ale vyšetření po letech odhalilo, že je to s tímto problémem hodně jinak! Skutečná příčina rýmy je dost děsivá.

3 fotky
Kendra Jackson měla v roce 2013 nehodu a od té doby trpěla silnou alergickou rýmou. Alespoň to si myslela ona i lékaři. Když ale obíhala vyšetření, zkoušela všemožné léky a další způsoby, jak se otravné rýmy zbavit, nic nezabíralo.

Kendru kromě toho často bolela hlava, a tak časem nechtěla už uvěřit tomu, že problém tkví v alergii. Její zdravotní stav se v tomto směru stále zhoršoval. Nakonec se ale podle deníku Daily Mail na Kendru usmálo štěstí, když vyhledala lékařku v Nebrasce, kterou jako jedinou napadlo udělat rozbor tekutiny, která ženě z nosu bez ustání kapala. A výsledek? Neuvěřitelný!

Vyšetření odhalilo, že tekutina, která ženě z nosu vytéká, ve skutečnosti není rýma, ale mozkomíšní mok! Kendra tak podstoupila operaci, která její dlouholetý problém jednou pro vždy vyřešila a své doktorce bude do konce života neskutečně vděčná.
 

Autor: bin

Diskuze