Reklama
Reklama
Televize Nova
Zdroj: TV Nova
Hlasujte!

22. výročí TV Nova: Rozhodněte, který pořad za její existenci byl ten nejlepší

Aktualizováno 4.2. 2016 14:39

Okresní přebor, Eso, Kolotoč, Tele Tele, Pojišťovna štěstí... Skvělých pořadů za 22 let existence TV Nova je hodně. Ale který byl ten vůbec nejlepší?

Dnes je to právě 22 let, kdy diváci poprvé oficiálně naladili vysílání TV Nova s řadou původních a akvizičních pořadů.

Televize Nova se poprvé zapnula v pět hodin ráno dne 4. února 1994 pod vedením Vladimíra Železného. Oficiální start proběhl ovšem až v 7 hodin večer živým přenosem z Národního muzea v Praze, odkud bylo zahájeno vysílání v Měšťanské besedě.

Přesně v půl osmé večer odstartovaly na obrazovkách televize Nova poprvé Televizní noviny. Po zprávách následovaly Sportovní noviny a Počasí. Prvním filmem, který TV Nova odvysílala byla Obecná škola od Jana a Zdeňka Svěrákových. Po českém filmu následoval hned i zahraniční film Krotitelé duchů. Pro dospělé pak Nova uvedla erotický magazín.

I po letech stanice nabízí kvalitní domácí a zahraniční tvorbu a dlouhodobě si udržuje pozici nejsledovanější televize na českém trhu. Diváci a příznivci TV Nova budou mít jedinečnou možnost oslavit narozeniny své oblíbené stanice už 13. února, kdy se pro ně otevřou brány barrandovského areálu.

Vy s námi rozhodněte anketě, který pořad TV Nova byl, nebo je, ten vůbec nejlepší!

Hlasujte! Který projekt Novy za 22 let byl úplně ten nejlepší?

Anketa

Který projekt Novy za 22 let byl úplně ten nejlepší?

Hlasovalo 5245 lidí.

Autor: lup

Diskuze

Reklama
Reklama