Pokerové krásky
Zdroj: Facebook / Twitter
Nejlepší kombinace

Pánové, pozor! Tyhle krásky jsou v Praze, hrají poker a mají na kontě miliony!

Aktualizováno 17.12. 2014 14:14

Zlatokopové, zbystřete. Tyhle kočičky jsou bohaté a dokonce umí hrát poker. No není to fantastická kombinace?

9 fotek

Pánové, pokud se vám nechce pracovat, máme pro vás geniální řešení. Stačí, když se hodíte do gala a okouzlíte tyhle slečny.

Věřte nám, že celý život se budeme mít jako v bavlnce. A jak tyhle krásky sbalit?

Hlavně u karet! Praha totiž v prosinci tradičně hostí pkerový turnaj, kde tisíce lidí bojují u stolů o pohádkové výhry.

A mezi nimi najdete i tyhle krásky:

Sara Chafak. Tak tohle je opravdu kus. A Sara to o sobě rozhodně ví. Její profily na sociálních sítí jsou zaplněny jejími selfiečky nebo sexy pózičkami... Sara se také chlubí titulem Miss Finsko 2012, ale není to jen tak obyčejná misska. Ba naopak - je to chytrá holka, která rozhodně umí počítat a hlavně blafovat.

Liv Boeree. Tak tahle kráska je opravdový oříšek... Britika je jednou z nejúspěšnějších pokerových profesionálek všech dob. A teď pozor! V odměnách ze živých turnajů si vydělala 44 milionů korun! Tak na tuhle flaška vína rozhodně nestačí.

Luciana Manolea. Ou! Tohle už asi nerozdýcháte. Rumunská hráčka je úspešná natolik, že si vydělala na online turnajích neuvěřitelných 57 milionů korun. A prý rozhodně nekončí.

Oanh Buio. Asi byste neřekli, že tahle kráska pochází z Holandska, ale je to tak. I když není tahle kráska s vietnamskými kořeny tak úspešná jak její kolegyně. Je to opravdu kus. U stolu si přišla na 900 tisíc korun. I tak si myslíme, že je to slušný výkon a že pár milionů na jejím kontě přibudou.

Natalie Hof. Německá televizní moderátorka si už svou lásku našla. Je to právě poker. Natalie je ostřílená karbanice, která poker hraje už osmým rokem. Téhle ženy si opravdu ceníme, protože má stálou práci moderátorky, vystudovala pedagogiku a na kontě má taky pár milionů.

Vanessa Selbs. I když to není úplná královna krásy, tak rozhodně můžeme říct, že v pokeru je nejlepší. Američanka si pokerem vydělala kolem 250 milionů korun. Tak to už je docela slušný výkon, nemyslíte? Jen vás, pánové, zklameme. Tahle kočička je totiž vdaná lesbička...

Zpravodajství a drby (nejen) z pražského pokerového turnaje EPT najdete ZDE.

Autor: nn

Diskuze