Tvoje tvář má známý hlas - 1
Zdroj: TV Nova
Další dvojka

DALŠÍ ODHALENÍ: Kdo se vedle Gondíkové a Hámy objeví v Tvojí tváři? Krásná herečka a mladý muzikant!

11. 1. 2017

Na obrazovkách televize Nova se už brzy objeví třetí řada show Tvoje tvář má známý hlas. Divákům se opět představí osm zbrusu nových soutěžících s úžasnými proměnami. Známe už první čtyři!

4 fotky
Každý týden se budeme těšit kromě Adély Gondíkové a Aleše Hámy i na Marthu Issovou a Milana Peroutku. Martha Issová je jednou z předních českých hereček a k účasti v show Tvoje tvář má známý hlas ji tak trochu přemluvil její partner. „Nikdy bych do ničeho takového nešla. Můj partner David mi říkal: ,A proč ne? Vždyť je to přesně to, co děláš. Pořád někoho předvádíš, zpíváš, tancuješ doma.‘ A tím mi nasadil brouka do hlavy. Tak jsem si začala představovat, že by to mohlo být možné,“ prozradila Martha Issová.

Herec a muzikant Milan Peroutka se na účast v show moc těší, ale jako každý má i obavy. „Říkal jsem si, že člověk doma od stolu nepozná, jestli mu to půjde. Takže se těším, je to pro mě veliká výzva. A samozřejmě se budu úplně nejvíc snažit, abych byl dobrý zpěvák, zpěvačka nebo kapela,“ říká Milan Peroutka.

Třetí řada show Tvoje tvář má známý hlas už brzy na obrazovkách televize Nova!
 

Autor: bin

Diskuze